O ArtGlassu

České křišťálové lustry ArtGlass

Společnost ArtGlass, založena v roce 1993 se sídlem v České republice v Jablonci nad Nisou, ve městě známém jako město skla a bižuterie, je jedním z předních výrobců tradičních českých křišťálových svítidel a českých křišťálových lustrů. V roce 2013 společnost oslavila 20 let svého úspěšného působení na světovém trhu.

Křišťálové lustry na zakázku

Zakázková křišťálová svítidla velkých rozměrů a atypické křišťálové lustry jsou specialitou společnosti ArtGlass. Díky vysoké flexibilitě firmy a moderním technologiím navrhneme, vyrobíme a v krátké dodací lhůtě při maximálním důrazu na kvalitu dodáme téměř jakékoliv křišťálové svítidlo. Výroba zakázkových a speciálních křišťálových svítidel je pro nás skutečným smyslem a radostí. Více informací o výrobě křišťálových svítidel na zakázku naleznete v sekci Světelné projekty ArtGlass.

Rezidenční křišťálová svítidla

Sortiment rezidenčních svítidel ArtGlass nyní čítá více než 1000 jedinečných výrobků. Jsou to zejména tradiční křišťálová svítidla a křišťálové lustry se skleněnými rameny, svítidla s kovovými rameny, přisazená a košová stropní svítidla, svítidla s odlitkovými rameny, tradiční křišťálová svítidla Marie Terezie a moderní křišťálová svítidla. Je samozřejmostí, že nabídku výrobků usilovně rozšiřujeme. Online katalog ArtGlass i tištěné katalogy naleznete v části Rezidenční svítidla.

Ing. Vlastimil Václavů
ředitel společnosti, CEO

sídlo společnosti ArtGlass
EU
The support of export activities ArtGlass Ltd. is co-financed by the European Union
The aim of the project is to support the export activities of ArtGlass Ltd.
EU