Kariéra

Máte zájem pracovat v naší společnosti?

Zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na info@artglass.cz

Aktuální nabídka pracovních míst v naší společnosti:

SPRÁVCE BUDOV – ELEKTROSPECIALISTA

Náplň práce:

  • příprava výrobků do výroby po stránce elektroinstalační a jejich certifikace na příslušných úřadech
  • vedení dokumentace
  • zajišťování oprav na zařízení a vybavení firmy v oboru elektro-voda-topení
  • komunikace s firmami ČEZ, SČVK, Innogy
  • obsluha a nastavení kotlů
  • zajišťování revizí (plynová zařízení, elektroinstalace, hasící přístroje, výtahy…)
  • dohled nad BOZP+PO ve firmě
  • zajištění kalibrace a certifikace měřidel

Požadavky:

  • min. úplné SŠ vzdělání elektrotechnického směru, vhodné i pro absolventy (zaškolíme)
  • schopnost práce s elektro i technickou dokumentací
  • vyhláška 50 /1978 Sb. výhodou
  • znalost problematiky technického zabezpečení budov
  • výhodou - ŘP sk. B, důslednost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz 6:00-14:30 ve stabilní výrobní společnosti
  • odpovědnou práci
  • nástupní plat od 25.000,- hrubého (možnost navýšení dle kvalifikace a zkušeností )
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • datum nástupu ihned nebo dle dohody
  • práce na plný úvazek
  • pracoviště: Smetanova 1659/42, 466 01 Jablonec nad Nisou
  • kontaktní údaje: Marcela Musilová +420 483 369 136, e-mail: mmusilova@artglass.cz
EU
The support of export activities ArtGlass Ltd. is co-financed by the European Union
The aim of the project is to support the export activities of ArtGlass Ltd.
EU