Kariéra

Máte zájem pracovat v naší společnosti?

Zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na info@artglass.cz

Aktuální nabídka pracovních míst v naší společnosti:

Obchodní manažer pro ARTGLASS s. r. o.

Náplň práce:

  • Správa a komunikace se stávajícími klienty
  • Zastupování společnosti při jednání s klienty
  • Telefonický kontakt, zjišťování možností, sjednávání schůzek
  • Akvizice nových zákazníků
  • Budování obchodního vztahu se stávajícími i novými partnery
  • Administrace spojená s činností
  • Zadávání dat do našeho CRM systému
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti

 Nabízíme:

  • Zajímavou práci v české pro-exportně orientované společnosti s historií na trhu
  • Seriózní přístup
  • Možnost seberealizace a podpory vedení v oblasti rozvoje obchodu, nových výrobků a vstupu na nové trhy
  • Zahraniční cesty (účast na veletrzích, cestování za partnery)
  • Mobilní telefon i pro soukromé účely, notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolená 25 dní / rok
  • Dotované závodní stravování
  • Práce na plný úvazek
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby

 Očekáváme:

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • Znalost AJ na komunikační úrovni, další jazyky výhodou
  • schopnost samostatného rozhodování a řešení vzniklých situací
  • Analytické myšlení
  • Výborné prezentační a komunikační dovednosti
  • Příjemné vystupování
  • Proaktivní přístup

V případě, že jsme Vás naší nabídkou zaujali, pošlete nám prosím Váš strukturovaný životopis a oceníme i krátkou zprávu „co Vás zaujalo na našem inzerátu, proč jste se rozhodl/a právě k nám poslat svůj životopis.

EU
The support of export activities ArtGlass Ltd. is co-financed by the European Union
The aim of the project is to support the export activities of ArtGlass Ltd.
EU