Novinky

 • ARTGLASS NEWSLETTER 2018

  Vážení zákazníci,

  nově jsme pro Vás připravili newsletter, který Vás bude každý měsíc informovat o nových designech svítidel, pořádaných výstavách a o jiných zajímavých novinkách společnosti. Květnový newsletter představuje krásná svítidla z našich moderních i klasických kolekcí a ukazuje taktéž jeden z nedávno úspěšně dokončených projektů.

 • KOLEKCE PARTICLES

  Díky našim znalostem v oboru a téměř neomezeným výrobním možnostem jsme schopni vyrobit i netradiční atypická svítidla nebo svítidla nadměrných rozměrů dle našich i Vašich návrhů. Jako ukázku schopností našeho týmu Vám podrobněji představujeme kolekci Particles.

 • NOVÝ MODERNÍ KATALOG VISION

  Vážení zákazníci,

  připravili jsme pro Vás unikátní moderní katalog, který jsme nazvali Vision. Tento katalog obsahuje výběr našich nejlepších kousků, rozdělených do několika kolekcí. K vidění jsou propracovaná svítidla, jejichž design a inovativní provedení se stane ozdobou každého interiéru. Jednotlivá svítidla jsou rozpracována do formy instalace, která bude respektovat individuální potřeby zákazníka, nebo do formy komornějších bytových svítidel, případně nástěnného osvětlení.

 • NOVÉ LOGO SPOLEČNOSTI ARTGLASS

  Vážení zákazníci,

  vzhledem k tomu, že v letošním roce slavíme 25 let fungování na trhu, rozhodli jsme se využít této slavnostní příležitosti pro změnu našeho firemního loga. Nové logo v sobě skrývá dynamický a inovativní vývoj, kterým neustále procházíme. Věříme, že na nové a moderní pojetí našeho loga si rychle zvyknete a stane se pro Vás synonymem pro tradiční česká a moderní designová svítidla stejně jako logo původní.

 • ARTGLASS na LIGHT+BUILDING 2018 ve Frankfurtu

  18. - 22. 3. 2018: 9 a.m. do 6 p.m.
  23. 3. 2018: 9 a.m. do 5 p.m.
  Messe Frankfurt, Frankfurt nad Mohanem
  STÁNEK: C21 (HALA 6.1)

Celkem záznamů: 63 |◄ 12345 ►|
EU
The support of export activities ArtGlass Ltd. is co-financed by the European Union
The aim of the project is to support the export activities of ArtGlass Ltd.
EU